20170412_104835Balandžio mėn. 12 dieną Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko respublikinė švietimo įstaigų projektų paroda „Projektų mugė“, kurios tikslas sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.
Mūsų mokyklos mokinės ir Gamtosauginio komiteto atstovės pristatė Gamtosauginių mokyklų programą, septynis vykdomus žingsnelius mokykloje. Savo vykdomai veiklai pasirinko netradicinį pristatymo būdą, nes pasigamino stendą iš panaudotų mokymo procese geografijos pratybų. Stende moksleivės pateikė vykdomą veiklą, nuotraukas, kuriose fiksuotos metų vykdytos programos akimirkos. Taip pat prisegė pasiūtą ir išsiuvinėtą maišelį su mokyklos simbolika ir  dekoracijas pagamintas iš senų vadovėlių. Taip pasidalinome savo veikla bendruomenėje ir Klaipėdos mieste.

Vilma Norvaišienė,
Klaipėdos Simono Dacho progimnazija