IMG_2264Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos akcija „Vaišės žvėreliams ir paukšteliams“ organizuota bendradarbiaujant su Jurbarko miškų urėdija. Gėrybes ir skanėstus miško gyventojams sunešė aktyviai į šią akciją įsijungę tėvai, vaikai, pedagogai, įstaigos darbuotojai.
Vasario mėn. 9 dieną pakvietėme visus norinčius mokyklos bendruomenės narius dalyvauti išvykoje į mišką. Džiaugiamės, kad šioje kelionėje kartu su mumis dalyvavo Jurbarko miškų urėdijos urėdas Edmundas Mačieža bei medienos ruošos ir darbų saugos inžinierius Antanas Samuilis. Kartu vyko ir mokyklos direktorė Nijolė Giedrutė Blažaitienė. Nuvežtas į mišką gėrybes vaikai, padedami suaugusiųjų, dėjo ne tik į šėryklą, bet nešė obuoliukus, kopūstus, morkas prie medžių, krūmų, ant šakelių maustė duonos ar batono riekeles.
Urėdas Edmundas Mačieža išvykos dalyviams padėkojo už prasmingą ir gerą darbą, priminė, kad padėti šąlančiam, alkanam žvėreliui, palesinti paukštelį – tai mūsų visų pareiga. Juk dažnai girdime sakant, kad gamta – visų namai. Svarbu tai suprasti, vertinti bei saugoti. „Ąžuoliuko“ mokyklos jaunųjų miško bičiulių koordinatorius Antanas Samuilis pradžiugino vaikus saldžiomis lauktuvėmis.

Inga Krikštanienė,
Jurbarko „Ąžuoliuko“ gamtosauginės veiklos koordinatorė