2Skuodo r. Ylakių gimnazijoje jaunieji gamtosaugininkai antrus metus iš eilės organizuoja įdomiųjų bandymų savaitę. Šį kartą buvo demonstruojami ne tik biologijos, bet ir chemijos, fizikos įdomieji bandymai. Šio renginio tikslas – didinti domėjimąsi gamtos mokslais, skatinti mokinius realizuoti save, prasmingai leisti laiką, mokytis patiems ir mokyti kitus. Susirinkusieji gimnazijos fojė ne tik galėjo stebėti kaip vykdomi bandymai, bet ir juose dalyvauti. Buvo atlikti tokie biologijos bandymai: „Kietas balionas“, „Linksmieji burbuliukai“, „Citrinos neutralizacija“, „Lavos lempa“.
Smalsiausi galėjo pagroti savo gamybos gitaromis. Biologijos bandymus demonstravo 6 klasės mokiniai, o juos paruošė mokytoja Rasa Petrulevičienė. Įdomūs ir patrauklūs buvo chemijos bandymai : „Vulkanas“, „Dramblio straublys“, „Kas pripūtė balioną?“ Juos rodė G4 klasės mokiniai ir chemijos mokytoja Sigutė Razguvienė. Dar nematytus fizikos bandymus demonstravo mokytojas Antanas Raštikis kartu su 6 klasės berniukais. Žiūrovų dėmesį prikaustė „Šokinėjantis kamuoliukas“, „Savaime užsideganti lemputė“, „Įsielektrinančios lazdelės“.
Mokiniai turėjo puikią galimybę įsitikinti, jog ten, kur susitinka biologija, chemija ir fizika, nutinka neįtikėtini dalykai.

Gimnazijos inf.