Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje organizuoti virtualią foto parodą paskatino šiuo metu visoje šalyje vykdomas vaikų (mokinių) ugdymas ne tik kontaktiniu būdu, bet ir iš namų (ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams). Pakvietėme dalyvauti visą mokyklos bendruomenę ir labai džiaugiamės rezultatais: nuotraukas, video siuntė ne tik lankančių mokyklą tėveliai, bet ir šeimos, kurių vaikai ugdomi iš namų. Taigi, virtualus bendravimas tapo labai svarbiu mūsų kasdieninio gyvenimo tarpsniu. Džiaugiamės, kad prie aplinkosauginių idėjų įgyvendinimo prisijungia vis daugiau mūsų mokyklos bendruomenės narių; kad ne tik, mes, pedagogai, bet ir tėveliai nuo mažų dienų ugdo tikrus gamtos mylėtojus, gebančius tausoti, saugoti ją ir svarbiausia – rūšiuoti ir antram gyvenimui prikelti antrines žaliavas, sukuriant iš jų nuostabiais lesyklėles paukšteliams. Pasigrožėkime kokių gražių, originalių lesyklėlių sukūrė mūsų parodos dalyviai.
Ačiū, kad nepamiršdami žiemą šąlančių paukštelių ir juos lesindami, taip pat rūpinatės ekologija ir aplinkosauga.

Inga Krikštanienė,
Gamtosauginių mokyklų koordinatorė Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje
2021-02-14

Paroda youtube platformoje