Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje organizavome kūrybinių darbelių parodą „Nuostabi, graži, žalia – tai tėvynė Lietuva“. Paroda prasidėjo vasario 16-ąją ir vyks iki kovo 11 dienos. Neatsitiktinai pasirinkome šį laikotarpį, nes norėjome, kad vaikai kurdami pajustų ir puoselėtų meilę bei pagarbą tėvynei, gamtai, gimtai žemei, linkėtų taikos visame pasaulyje.
Antrinės žaliavos – puiki priemonė vaikų kūrybiškumui atsiskleisti. Šiais, išmaniųjų informacinių technologijų laikais atrasti, pastebėti ir organizuoti inovatyvias veiklas, panaudojant paprastus, mūsų aplinkoje esančius, niekam nereikalingus daiktus, tokius, kaip: tualetinio popieriaus ritinėlis, senas audeklas, pakavimo dėžė ar seno žaislo detalė, vaikams leidžia patirti nepaprastą ir nesuvaidintą atradimų bei tyrinėjimų džiaugsmą.

Inga Krikštanienė,
Jurbarko „Ąžuoliuko“ gamtosauginės mokyklos programos koordinatorė
2023-02-25