DSCN44Ar pakeliate galvas į dangų? Ar susimąstote, jog virš mūsų galvų migruoja tūkstančiai paukščių. Atkreipti dėmesį į rudenėjančios gamtos grožį bei atsisveikinti su mūsų kraštą žiemai paliekančiais paukščiais vykome į Rusnę.
Pirmiausia mes, būrelio „Žaliuoju taku“ nariai, su vadovė Julija Šližiene apsilankėme prie Rusnės tvenkinių ir čia išvydome įvairiausių paukščių: gervių, pilkųjų garnių, žąsų ir jūrinių erelių. Nors mūsų tikslas buvo pamatyti kuo įvairesnių paukščių, teko sutikti ir stirnų. Nuvykus į Nemuno deltos regioninio parko direkciją Rusnėje, mus pasitikęs gidas supažindino su gausybe nuotraukose įamžintų paukščių rūšių. Sužinojome apie paukščių migraciją, kaip jie rūpinasi savo jaunikliais ir net tai, jog paukščiai gali dalintis dovanomis.
Laikas tikrai nenuėjo veltui. Dabar turime kur kas daugiau žinių apie paukščius ir svarbiausia – dažniau pažvelgiame į dangų. Stebėkime paukščių migraciją, linkėkime jiems gero kelio ir laukime jų sugrįžtant.

Rasa Žutautaitė, 8 c klasės mokinė