Viena iš labai mėgstamų Kauno r. Neveronių gimnazijoje mokinių veiklų – tai „Naktis mokykloje“. Norėdami turiningai ir įdomiai praleisti naktį gimnazijoje, 7a ir 7b kl. mokiniai kruopščiai ruošėsi, atsakingai planavo įvairias veiklas. Sutarta, kad naktis bus skirta Klimato savaitei paminėti. Ši iniciatyva skatina visus atvirai kalbėti apie galimybes švelninant klimato kaitą.
Vakaras prasidėjo viktorina „Žemės rutulys“, kurioje dalyvavo šešios mokinių ir jų tėvų komandos. Užduotys skatino galvoti apie mūsų Žemę, jos atmosferą, metų laikus, Žemės ir Mėnulio ryšį, narplioti įvairias globalines problemas. Po viktorinos didžiuotasi puikiomis dalyvių žiniomis.
Kita įdomi veikla – „Madų šou“. Dvi komandos puošė modelius, naudodami ir  gamtos išteklius (šakeles, lapus, gėles), ir vienkartinio naudojimo gaminius. Besidžiaugdami „madingiausiais“ nugalėtojais, mokiniai diskutavo Žemės išsaugojimo, klimato kaitos ir žmogaus veiklos klausimais.
 Buvo ir veiklų, skirtų sveikos gyvensenos ugdymui – mokiniai net keletą valandų praleido sporto salėje, kur žaidė įvairius grupinius žaidimus. Miegui, deja, liko nedaug laiko, nes visi norėjo kuo daugiau pabendrauti, pabūti kartu.
Ryte visi „naktinėtojai“ su gera nuotaika pasigamino pusryčius. Įdomu tai, kad naudojo savo atsineštus daugkartinius indus. Vėliau tvarkėsi, kruopščiai surinko ir išrūšiavo visas šiukšles, išvalė patalpas ir laimingi (bet nepavargę!) grįžo namo.

Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojos Rasa Šimaitienė ir Laima Pyragienė