Gegužės 22 d. Lietuva kartu su 195 pasaulio valstybėmis, pasirašiusiomis Jungtinių Tautų biologinės įvairovės konvenciją, mini Tarptautinę biologinės įvairovės dieną. Šią dieną mūsų mokykloje paminėjo ikimokyklinės grupės „Boružiukai“ ir priešmokyklinės grupės „Nykštukai“ vaikai. Vaikai keliavo į edukacijų klasę, kur išsiaiškino „bioįvairovės“ sąvoką, susipažino su akvariumo, terariumo gyventojais, žaidė gamtos pažinimo edukacinius žaidimus. Šiais metais akvariumą ir terariumą mokykla įsigijo visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto „Dideli darbai prasideda nuo mažų žingsnelių“ lėšomis.
Lauke vaikai stebėjo parko bioįvairovę. Ant takų ieškojome vabzdžių. Deja, iš visų matytų vabzdžių matėme tik skruzdes, musę ir po paukštelių puotos likusias grambuolių kūno liekanas… Išvada: parko bioįvairovė skurdi. Kaip ir apylinkėse. Ir kas metai ji vis skurdesnė (mokytojos pastebėjimais)… Pjaunant žolę reikėtų palikti 6-8 cm aukščio. Taip išliktų daugiau nepažeistų vabzdžių. Pamąstykime kiekvienas ar būtina kelis kartus per savaitę ,,zulinti“ žolę kiemuose?

Mokytoja Jurgita Beklešovienė