Birželio 14 – ąją d. Neringos gimnazijai vėl įteikti tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimai: Žalioji vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatas.
Neringos gimnazija (tuomet dar Nidos vidurinė mokykla) pirmą kartą Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu buvo apdovanota dar 2007 m. pavasarį ir nuo tada, kiekvienų metų pavasarį už savo ekologinę veiklą pagal septynis Gamtosauginių mokyklų programos žingsnelius įvertinama programos apdovanojimais.
Kaip ilgametė programos dalyvė, Neringos gimnazijos bendruomenė vykdė įvairialypę gamtosauginę veiklą energijos ir vandens taupymo, atliekų tvarkymo, sveikos gyvensenos, transporto ir kt. srityse. Kaip visada apstu veiklos bioįvairovės tematika, bendradarbiaujant su Kuršių Nerijos nacionalinio parko administracija, pvz. edukacinių užsiėmimų programos „Medžių brolijoje“, „Mažieji Kuršių nerijos detektyvai“, „Nuostabus šikšnosparnių pasaulis“, „Žemės diena saugomoje teritorijoje“, viktorina 5-7 klasių mokiniams „Pažink šikšnosparnių pasaulį“ ar „Pasakojimas apie drugius“, skirtas Drugių metams Kuršių nerijoje.
Vykdydama gamtosaugines ir sveikatingumo veiklas Neringos gimnazija bendradarbiauja ne tik su Kuršių Nerijos nacionaliniu parku, bet ir su Neringos meno mokykla, Nidos girininkija, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru.
Gamtosauginių mokyklų programoje taip pat dalyvauja ir Nidos lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“. Gamtosauginių mokyklų programos administravimą Lietuvoje dalinai finansuoja Neringos savivaldybės administracija aplinkos apsaugos programos lėšomis.

Gimazijos ir LŽJ inf.