Žiemos oras ir iškritęs sniegas vilioja pramogauti vaikus į lauką. Tokios pramogos atneša tik malonius įspūdžius!
Skuodo raj. Ylakių gimnazijos jaunųjų gamtosaugininkų paraginti paskutinę sausio mėnesio dieną į žiemos žygį „Snaigė-2019“ išsiruošė ir mūsų gimnazijos pradinukai. Aišku, prieš tai pasirūpinę tam tinkama apranga: šiltomis striukėmis, pirštinėmis ir kepurėmis, šalikais ir, žinoma, šiltais žieminiais batais.
Apie 70 žygio dalyvių ir penkios jų mokytojos, kupini geros nuotaikos, leidosi į pažinimo kelionę po netoliese esantį parką. Žingsniavo maršrutu, pažymėtu vėliavėlėmis. Eidami vaikai gėrėjosi apsnigtais medžiais, pagal sniege paliktas pėdas bandė išsiaiškinti, koks žvėrelis čia bėgiojo. Kiti matavo sniego gylį. Parko aikštelėse žaidė žaidimus, mėtė sniego gniūžtes, net muilo burbulus pūtė. O kai pavargo, jaunieji žygeiviai suruošė tikrą žiemos pikniką gaiviame ore. Sušilę nuo karštos arbatos ir pasistiprinę sumuštiniais, ieškojo saldaus lobio. Žygyje nebuvo pamiršti ir keturkojai parko gyventojai. Stirnoms ir kiškiams vaikai atnešė „lauktuvių“.Šiuo  „Snaigės“ žygiu parodėme, kad vaikai gali judėti ir sportuoti lauke ne tik vasarą, bet ir žiemą.
Juk taip smagu ir sveika!

Gimnazijos inf.