IMG_601Lapkričio mėn. 21 dieną priešmokyklinio ugdymo grupių „Voveriukai” ir „Smalsučiai” ugdytiniai dalyvavo viktorinoje „Sveikatos takeliais”. Džiugu, jog ugdytiniai žino, jog sveikas gyvenimo būdas – tai sveika mityba, judėjimas, grynas oras, dienos režimas, asmens higiena, švari ir saugi aplinka, teigiami tarpusavio santykiai ir mylinti šeima. Viktoriną pradėjo smagiai nusiteikęs Nežiniukas (auklėtoja Kristina Gailiūnienė), kuris pakvietė į ryto mankštą. O Nežiniukas (Dora Deimantaitė) stebėjo vaikus ir mokėsi visų sveikos gyvensenos subtilybių. Mažieji „sveikuoliukai” atliko įvairias užduotis: prisistatė savo komandas, dalyvavo sportinėse estafetėse, atliko praktines ir teorines užduotis sveikos gyvensenos klausimais.
Įvairi veikla padeda vaikams formuotis pirmiesiems sveikos gyvensenos įgūdžiams ir įpročiams.
Mūsų visų tikslas ir pareiga, kad vaikas būtų sveikas, stiprus, doras, gebantis išreikšti save įvairiais būdais – kalba, judesiu, meninėmis priemonėmis ir būtų laimingas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Sandra Kneitienė