2Kauno Milikonių progimnazijos Gamtosauginis komitetas priėmė nutarimą šiais metais didesnį dėmesį skirti sveikos gyvensenos temai. Ruduo – derliaus metas. Kadangi vaisiai ir daržovės užima labai svarbią vietą subalansuotoje mityboje, jų naudos žmogaus organizmui propagavimui spalio mėn. 12 d. mokykloje vyko vaisių ir daržovių fiesta. Septintokai ir aštuntokai, biologijos pamokose (mokytoja Genovaitė Zimnickienė) išanalizavę sveikos mitybos piramidę ir susipažinę su subalansuotos mitybos principais, nupiešė plakatus, kuriuose pateikė informaciją apie įvairių vaisių ir daržovių naudą. Plakatai buvo pakabinti mokyklos koridoriuose, kad su šia informacija susipažintų visa bendruomenė, o penktadienį pertraukų metu gamtosauginio komiteto atstovai vaišino visus įvairiais vaisiais ir daržovėmis. Šia akcija buvo siekiama paskatinti mokinius kuo daugiau vartoti vaisių ir daržovių.
Kūno kultūros mokytojos Vilma Lenzienė ir Vilija Peterienė organizavo vaisių ir daržovių estafetę. Estafetėje rungtims priemonės buvo iš gamtos gėrybių. Tokia netradicinė veikla sudomino mokinius bei paskatino fizinį aktyvumą.

Biologijos mokytoja G. Zimnickienė