Gruodžio mėn. 4 dieną Ukmergės vaikų lopšelio – darželio “Eglutė” priešmokyklinukų komanda, sudaryta iš dešimties ugdytinių, važiavo į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą. Šaunią akciją “Padėkime žiemojantiems paukšteliams” organizavo šeimininkai, o jiems talkino vaikų lopšelio -darželio “Žiogelis” mokytojai. Rajoniniame renginyje dalyvavo visi miesto darželiai. Lopšelio – darželio „Eglutė“ ugdytinių komanda pakomentavo pačių pieštą plakatą, suvaidino ugdymo įstaigoje paruoštą pristatymą ir, padedami verslo mokyklos moksleivių, susikalė ir į darželį parsivežė pačių pasigamintų lesyklų. Renginyje miesto darželių auklėtiniai buvo supažindinti su paukštelių žiemą patiriamais sunkumais, bandė atpažinti į lesyklą atskrendančius paukštelius, sužinojo kuo juos lesinti.
Visi paukštelių mylėtojai padėjo iškilmingai įžiebti Kalėdinę eglutę. Gavę maišelį dovanų sau ir likusiems grupėse vaikams, išskubėjo į baldžių ruošimo centrą kalti lesyklėlių. 75 vaikų sukaltos lesyklos pradžiugins paukštelius, o mokytojos dėkojo technologijų ir verslo mokyklos pavaduotojui už prasmingą ir puikią akciją, kuri skatina pažinti ir globoti artimiausioje aplinkoje gyvenančius paukštelius.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vida Barinova