Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ vyresniųjų grupių ugdytiniai ir pedagogės gegužės 7 d. lankėsi Sandutiškyje, Antalamestės kaime „Triušiukų slėnyje“ (Utenos raj.). Svečius sutikusi šeimininkė Bernadeta Lamauskienė vaikams pristatė slėnio gyventojus, įdomiai pasakojo apie jų įvairovę, priežiūrą. Mieliausi buvo dekoratyviniai triušiukai, vaikai galėjo juos paglostyti, paimti ant rankų, maitinti.
Vaikai bėgiojo po slėnį, džiaugėsi gražia gamta bei aptvaruose vaikštinėjančiais įvairių rūšių dekoratyviniais paukščiais, alpakomis, lamomis, stručiais, tauriaisiais elniais, fazanais ir kt.
Teritorijos aplinka saugi, todėl vaikai drąsiai šokinėjo ant batuto, mėtė kamuolį į krepšį, suposi sūpynėmis, žaidė smėlio dėžėje.
Džiaugiamės, kad išvykoje galėjo dalyvauti ir saugiai jaustis grupėse integruoti specialiųjų poreikių vaikai.
Išvyka į „Triušiukų slėnį“, kurioje ugdytiniai galėjo džiaugtis gamta, grynu oru, nuostabiu gyvūnijos pasauliu paliko didelį įspūdį. Tai padėjo įgyvendinti įstaigoje vykdomas projektas Erasmus+ „Kartu mokykloje ir gyvenime“, kuris skirtas specialiųjų poreikių vaikų integracijos tobulinimui.

Darželio inf.