Lapkričio mėn. 14 – 15 d. Ukmergės lopšelio – darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aldona Rastauskienė ir Vyganta Blažienė dalyvavo Jaunųjų miško bičiulių vadovams skirtame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Edukacija miške: saugomų teritorijų galimybės“. Pedagogės keliavo Kadagių slėnio bei Žiegdrių geologinio pažintiniais takais, aplankė Dubravos sėklų aižyklą bei arboretumą, ragavo ir turėjo atpažinti įvairių vaisių, uogų bei gėlių arbatą, kurią paruošė Asta Doftartė. Floristė Jolanta Malijonienė mokė kaip pasidaryti iš gamtinių medžiagų floristinių darbelių Kalėdoms.
Mokytojos klausėsi nuostabaus doc. Vytauto Bareikos pasakojimo apie medžius, susipažino su gamtininku Giedriumi Vaivilavičiumi, kuris supažindino su augalų nauda žmogaus organizmui. Mokytojos džiaugėsi ekskursijomis, informatyviu seminaru ir galimybe kartu pabendrauti.

Darželio inf.