Liepos mėnuo, pats vidurvasaris, saulėti ir labai šilti orai, aktyvus poilsis gamtoje…
Pats laikas vaikams priminti, kad suaugusius ir vaikus lydi ne tik vasaros malonumai, bet ir įvairūs pavojai. Todėl grupėje su ugdytiniais vyko diskusijos apie tai, kad saulė ir vanduo būna žmogui ne tik draugai, bet ir priešai. Aiškinomės situacijas pagal paveikslėlius, kada saulė ir vanduo sukelia ligas, kada neatsargios maudynės – dideles nelaimes. Aptarėme plakatus „Vasaros pavojai gamtoje“, „Saugiai elkis prie vandens telkinių“.
Nepaprastai daug džiaugsmo suteikė mūsų įstaigos „Boružiukų“ ir „Ežiukų“ gr. ugdytiniams suorganizuotos maudynės baseine. Sutartomis savaitės dienomis ugdytiniai į darželį skubėjo nešini maudimosi reikmenimis. Jie braidė baseinuose, pliuškenosi, taškėsi, klegėjo, jų veiduose švytėjo šypsenos. Vaikams maudynės –tai sveikata, atgaiva karštomis dienomis, smagumas ir geros emocijos. Jie norėjo kartoti dar ir dar. Po to vaišinosi „Kiškių lysvėje“ užaugintomis braškėmis, Urtės K. atsineštu arbūzu. Už suteiktą galimybę maudytis baseinuose dėkojame Samantos ir Liepos tėveliams.

Laima Zubavičienė ir Dalia Sakalauskienė,
ikimokyklinio ugdymo mokytojos