20170921_1202492017 m. rugsėjo 21 d., 12 val., pažymint tarptautinę Taikos dieną, kartu su visa Lietuva, Skuodo raj. Ylakių gimnazijos pradinukai, 2g klasės merginos bei Ylakių lopšelio – darželio vaikai dovanojo Taikos šokį Žemei.
Visų dalyvių akcentas – baltos spalvos detalė: marškinėliai, baltas balionas, popierinis paukštis. Daugiau kaip 100 vaikų ir jaunuolių parodė tą dieną savo norą ir pastangas tapti svarbiais prisiimant atsakomybę už mūsų planetą Žemę. Darželio direktorė Ž. Rancienė pasveikino vaikus Tarptautinės Taikos dienos proga. Vaikai skandavo: „Tebūnie Žemėje Taika, Darna ir Sąmoningumas“.
Po šokio į dangų paleisti balti balionai. Darželio vaikai skverelyje susmaigstė baltus paukščius -Taikos balandžius. Tokios akcijos mūsų gimnazijoje jau tampa tradicija. Praėjusiais metais pradinukai ir darželio vaikai  šoko Žemės šokį šoko Ylakių miestelio skverelyje .

Skuodo raj. Ylakių gimnazijos inf.