2Mažeikių raj. Tirkšlių darželyje „Giliukas“ vasario mėn. 5 – 9 d. vyko šeimų projektinė savaitė „Dėžinukų išdaigos“. Vaikučius ir jų tėvelius kvietėme prisijungti prie akcijos, ir atnešti į darželį nebenaudojamų kartoninių dėžučių. Surinktas dėžutes vaikai apklijavo laikraščiais ir žurnalų lapais. Su auklėtojų pagalba kūrė „Dovaną Lietuvai“, artėjančio gimtadienio proga. Visus kvietėme pasidžiaugti vaikų darbeliais surengtoje parodoje.
Šiomis dienomis ekologijos tema gana plačiai nagrinėjama. Antrinis žaliavų, produktų panaudojimas taip pat neatsiejama ekologijos dalis. Nebenaudojamus daiktus galima „atgaivinti“ ir panaudoti juos pakeitus jų pagrindinę paskirtį arba tiesiog šiek tiek atnaujinus.
Už projektinę savaitę buvo atsakingos socialinė pedagogė Martyna Balvočiūtė ir auklėtoja Rima Dovidauskienė.

Socialinė pedagogė Martyna Balvočiūtė