Spalio 10 – 11 dienomis keturios Ukmergės lopšelio – darželio „Eglutė“ pedagogės dalyvavo Birštone vykusioje tarptautinėje Kneipo konferencijoje „Sebastiano Kneipo sveikatinimo metodo integravimo poveikis ir tvarumas šiuolaikinėje švietimo sistemoje“.
Šios konferencijos metu mokytojos praktiškai išbandė vieną iš Kneipo metodikos elementų – judėjimą basomis refleksoterapiniu taku. Tokia procedūra gerina kraujotaką ir net padeda atstatyti imuninę sistemą. Grįžusios iš konferencijos mokytojos šiuo metodu užkrėtė ir kitas lopšelio – darželio „Eglutė“ pedagoges ir paskatino kiekvieną trečiadienį basomis bet kokiu oru pavaikščioti per žolę bei darželyje įrengtu sveikatingumo taku. Tikimės, kad ateityje šį metodą pamėgs daugiau mokytojų, kurie Sebastiano Kneipo sveikatinimo metodą integruos į ugdymo procesą. Šio metodo elementai jau antrus metus yra sėkmingai taikomi viduriniojoje „Žirniukų“ grupėje.

Darželio inf.