Ach, auksini rudenėli, tu toks margas ir pašėlęs…
Vos pažvelgus į medžius liejas spalvos per kraštus.
Lapai krenta tyliai tyliai, suka vėjas juos linksmai…

Kauno  Milikonių progimnazijoje jau tapo tradicija palydėti auksaspalvį rudenį ir pasidžiaugti jo dovanomis. Spalio 19 – 23 dienomis progimnazijos 1 -8 klasių mokiniai didžiausią dėmesį skyrė rudens karaliui moliūgui.
1-4 klasių mokiniai, padedant tėveliams, o 5-8 kl., padedant mokytojams, skobė, pjaustė, puošė, dekoravo pagamino linksmus, piktus, draugiškus, inovatyvius, vaiduokliškus moliūgus. Spalio 23 d. savo dirbinius šiemet mokiniai ekponavo  kieme prie mokyklos.
Moliūgas tinka ne tik išmoningiems dirbiniams, bet tai – sveikatai naudinga daržovė. Iš moliūgo minkštimo technologijų pamokose mokiniai mokėsi gaminti įvairius patiekalus. Biologijos pamokose kalbėjosi apie moliūgo naudą sveikatai. 1 – 4 kl. mokiniai patiekalus gamino su tėveliais ir klasėse papasakojo savo įspūdžius.

Biologijos mokytojos Genovaitė Zimnickienė ir Laima Razbadauskytė