Šiemet Ylakių gimnazijos pradinukai pirmą kartą dalyvavo „Oranžinės šypsenos dienoje“. Rugsėjo mėn. 26 d. iš moliūgų, cukinijų, morkų vaikai sudėliojo didžiulę šypseną, kuri skleidė žinią – „Gerumas valdo pasaulį“.
Pradinukai atsinešė apie 400 skirtingų daržovių. Kiekviena klasė rinko didžiausią moliūgą ir jį svėrė. Nugalėjo 4a klasės „Moliūgas galiūnas“, kuris svėrė 17 kilogramų. Saulutei šypsantis visi dalyviai linksmai dainavo ir šoko, pasidarė bendrą nuotrauką.
Norintys galėjo sužinoti, kaip daržovėse ir vaisiuose nustatyti nitritų ir nitratų kiekį. Ačiū mokytojoms Sigutei Razguvienei ir Rasai Petrulevičienei už praktines pamokėles.
Tegul vaikų rankomis sudėliota „Oranžinė šypsena“ skleidžia visiems šilumą ir gėrį.

Sekančią dieną gimnazijoje vyko tradicinė „Rudens gėrybių mugė. Visi Ylakių gimnazijos pradinukai reklamavo, prekiavo, pirko įvairiausius saldžius, sūrius, rūgščius gaminius. Vaikai ragavo vieni kitų pyragus, pyragaičius, keksiukus, gėrė sultis…
Kaip ir kasmet išradingumo ir pasiūlos netrūko!

Gimnazijos inf.