Šiuo sunkiu nuotolinio mokymosi laikotarpiu, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos neformaliojo švietimo būrelio „Gamtos draugai“ mokiniai ir jų mokytoja Reda Petrulienė vykdo projektą „Gamtos stebuklai. Stebuklai gamtoje“. Pirma užduotis, kurią mokinukai atliko – dažė kiaušinius su gamtinėmis medžiagomis ir taip ruošėsi šv. Velykoms. Vieni dažė svogūnų lukštais ir įvairiausiomis žolelėmis, kiti ciberžole, mėlynuoju kopūstu, mėlynuoju kopūstu ir ciberžole, kinrože, ąžuolo žieve, arbata, kava, raudonuoju svogūnu. Kai kurie naudojo net paukščių plunksnas, kad išgautų raštus. Buvo kurie dažė net uogomis, tai mėlynėmis, spanguolėmis. Ema ir Kotryna vašku išpiešė įvairiausius raštus. O Neito šeima užfiksavo ir visą marginimo procesą. Visų margučiai nuostabiai gražūs. Mokiniai susipažino su spalvų įvairove gamtoje. Ir suvokia, kaip svarbu valgyti tik gamtiniais dažais dažytus kiaušinius.

Reda Petrulienė,
pradinių klasių vyr. mokytoja