ENO („Environment Online“) – virtualus mokyklų tinklas kiekvienais metais, pavasarį ir rudenį, organizuoja pasaulinę medžių sodinimo dieną. Prie šios akcijos prisijungia tūkstančiai mokyklų iš įvairių šalių – visi sodina medelius.
Rugsėjo mėn. 20 dieną Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos 6c ir 7c klasių moksleiviai ir jų vadovės organizavo medžių sodinimo dieną. Visus akcijos dalyvius pasitiko Kazlų Rūdos girininkijos girininkas Algimantas Kazakevičius. Girininkas dalyviams pasakojo apie gamtosaugą ir miškininko darbą įvairiais metų laikais.
Antroji renginio dalis, komandinis eglučių sodinimas, buvo organizuotas suskirstant mokinių komandas į dešimt grupių. Šio miškasodžio metu buvo pasodinta apie 300 eglaičių. Po keletos valandų visi pasidžiaugėme savo darbo rezultatais – po kelerių metų čia žaliuos plačiaskarės elgės.
Smagu pasidžiaugti, kad ir mūsų mokykla prisideda prie Tarptautinės taikos dienos paminėjimo rugsėjo 21d.

Mokyklos inf.