Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos 7 – 10 klasių mokiniai ir vadovės R. Žemaitienė ir K. Senkienė rugsėjo mėn. 16 d. vyko į edukacinę išvyką, Žuvinto biosferos rezervatą. Ekskursijos dalyviai buvo pasitikti Žuvinto lankytojų centre. Žuvinto biosferos rezervato direkcijoje, lankytojų centre, veikia muziejus ekspozicija „Ežero evoliucija“.
„Čia parodyta Žuvinto gyvenimas visais metų laikais, šio ežero būdingos žvėrių, paukščių, žuvų, rūšys, kaip atsiranda ir išnyksta ežerai, formuojasi pelkės. Žuvinto ežeras vadinamas Lietuvos gulbių lopšiu: iš jo gulbės nebylės paplito po mūsų šalies ežerus…“, – pasakojo gidė.
Taip pat žiūrėjome videofilmą apie Žuvinto rezervato gamtą. Apžvalgos bokšte galėjome apžvelgti ežero panoramą ir stebėti paukščius per teleskopus. Šios ekskursijos metu turėjome puikias galimybė iš arčiau pažvelgti į natūralios gamtos pasaulį, susipažinti su Žuvinto gamtos vertybėmis.

Mokyklos inf.