popiete1Jau ketvirtą kartą mūsų mokykloje vyko rajoninis pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokinių piešinių konkursas „Saugok gamtą, taip išsaugosi save“. Šiais metais į konkursą atkeliavo net 78 mokinių piešiniai iš 9 rajono ugdymo įstaigų. Surengta piešinių paroda, kuri papuošė mūsų mokyklą. Vaikai savo piešinėliuose vaizdavo švarią ir prišiukšlintą mūsų gamtą, parodė, kaip ją reikia saugoti, rūšiuoti šiukšles, kaip gamtoje turi gražiai gyventi ir žmogus, ir paukštelis, ir žvėrelis. Komisija išrinko nugalėtojus, kurie balandžio mėn. 12 dieną buvo pakviesti į popietę „Žemė turi daug mažų draugų“. Piešinių konkurso laureatus savo dainelėmis, eilėraščiais sveikino mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Piešinių konkurso laureatais tapo: Roberta Vanagaitė iš Kretingos darželis – mokyklos „Žibutė“ priešmokyklinės grupės (mokytoja Nijolė Viskontienė), Vytautė Vilimaitė iš Kurmaičių pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės (mokytoja Diana Mockienė), Vilius Jagutis iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinės grupės (mokytoja Liucija Pogienė), Vesta Skaraitė iš Salantų gimnazijos (mokytoja Jūratė Žiobienė), Tautvydas Katkus, Skaistė Lengvenytė iš Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos (mokytoja Alma Daškevičienė), Matas Gudauskas iš Simono Daukanto progimnazijos (mokytoja Astra Lasienė), Deivydas Kazlauskas iš Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Nijolė Meškauskienė), Smiltė Lenkauskaitė iš Vydmantų gimnazijos (mokytoja Vilma Jurgutienė), Atėnė Odinaitė iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokytojas Robertas Žeimys).
Visi piešinių konkurse dalyvavę mokiniai bei juos rengę mokytojai apdovanoti padėkos raštais, o laureatai ir asmeninėmis dovanėlėmis. Tikime, kad mūsų Žemė tikrai turi daug gerų draugų, kurie ir užaugę nenumes šiukšlės, rūšiuos, globos paukštelius ir bus tikri gamtos mylėtojais.

Irena Raišuotienė,
pradinio ugdymo mokytoja