2netrad. ugdymo diena 2017Jau tapo tradicija Tauragės raj. Pagramančio pagrindinėje mokykloje pasitikti sugrįžtančius paukščius ir padovanoti jiems namelius. Keletą metų iš eilės renginį pradinių klasių mokiniams padovanoja Pagramančio regioninio parko kultūrologė Lina Misiulytė.
Kovo mėn. 15 d. vykome į Balskų girininkiją, kur mus pasitiko girininkas Vidas Jasaitis. Jaukioje aplinkoje susipažinome su parskrendančiais paukščiais, karpėme paukščių siluetus, paveiksliukus. Mokiniai juos pristatė ir papuošė girininkijos kieme stovinčią eglutę. Girininkas pamokė, kaip įkelti inkilėlį į medį. Vėliau žaidėme žaidimus, vaišinomės arbata, sausainiais.
Dėkojame regioninio parko kultūrologei Linai Misiulytėi už šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą, už turiningai praleistą laiką Balskų girininkijoje.

Reda Ežerinskienė,
Pagramančio pagrindinės mokyklos mokytoja