IMG_20180421_102Saulėtą balandžio mėn. 21 d. šeštadienio rytą, Kauno žaliąsias erdves ir parkus užplūdo darbštūs entuziastai. Milikonių progimnazijos bendruomenė 9.45 val. rinkosi prie mokyklos ir linksmai nusiteikę, patraukė į šalia esantį aštuntąjį fortą. VIII fortas – tai Kauno tvirtovės dalis Milikonyse. Apie šį istorinį objektą mokiniai įgijo žinių per istorijos pamokas, o akcijos metu surinko šiukšles ir apžiūrėjo objektą.
Aplinkos švarinimo akcijoje dalyvavo mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai bei mokyklos administracija. Visi draugiškai rinko šiukšles, dalį jų rūšiavo. Kaip rūšiuoti, į kokios spalvos maišus dėti stiklą, plastiką ar popierių visi žinojo, nes rūšiuojame mokykloje. Dirbdami mokiniai stebėjosi, kaip gausiai užteršta aplinka. Darbo pabaigoje pasidžiaugė savo triūso rezultatais.

Kauno Milikonių progimnazijos inf.