„Mes rūšiuojam“ – tai Gamintojų ir importuotojų asociacijos (GIA) inicijuotas aplinkosauginis projektas, skirtas aplinkos saugojimui ir taršos mažinimui. Mūsų įstaiga jau keletą metų aktyviai dalyvauja aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“.
Neseniai baigėsi aštuntus metus vykstančio projekto rudens etapas. Spalio mėn. 24 d. iš mūsų įstaigos kiemo UAB „Atliekų tvarkymo centras“ išvežė 1774 kg elektros, elektronikos atliekų ir baterijų. Daugiausia surinkta senų televizorių, šaldytuvų, skalbimo mašinų, mikrobangų krosnelių ir virdulių. Į gamtosauginę veiklą aktyviai įsitraukia ne tik darželio darbuotojai, ugdytinių tėvai, bet ir Tirkšlių miestelio bendruomenė.
Tariu nuoširdų „ačiū“ visiems projekto dalyviams – dėka jūsų pasiekiame tokių puikių rezultatų: 2017-2018 m.m surinkta 3036 kg, 2018-2019 m.m. surinkta 2729 kg atliekų.
Džiugu, kad atliekame gamtai naudingą darbą, vaikus mokome rūšiuoti atliekas nuo pat mažens, o projekto organizatoriai už surinktas atliekas darželio ugdytiniams skiria prizų: pernai dviratukų, šiemet – keturratį, balansinių pagalvėlių ir kt.

Laima Zubavičienė,
mokytoja metodininkė, GMP komiteto narė