Kiekvienam iš mūsų labai svarbu pažinti aplinkinį pasaulį, kuris yra labai įvairus ir dažnai mus stebina. Kiekvieno mūsų namus puošia gėlės, žalialapės ar žydinčios. Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos būrelio ,,Augalų karalystė“ nariai visą vasario mėnesį skyrė susipažinti su kambarinių augalų pasauliu. Kretingos Žiemos sode stebėjo ir aptarė kambarinius augalus. Aiškinosi dažniausiai namuose auginamų augalų naudingumą. Mokiniai sužinojo, kurie kambariniai augalai gali būti ir nuodingi.
Visi žinome, kad vaisiai ir daržovės sveikata. O kad norėtųsi jų daugiau valgyti – galima pateikti įdomiau. Kito užsiėmimo praktinio užsiėmimo mokiniai iš vaisių ir daržovių kūrė paveikslus. Juk maistą pirmiausia įvertiname akimis.
Susipažinus su kambariniais augalais mokiniams buvo smalsu, o kaip tie žali lapeliai auga, kas jų viduje. Praktinio užsiėmimo 3D klasėje metu pro mikroskopą stebėjo įvairių augalų daleles, aiškinosi, kas yra ląstelė, kaip ji dauginasi.

Mokytoja Vida Songailienė