IMG_53Vasario mėn. 13 d. Ukmergės lopšelyje – darželyje „Eglutė“ svečiavosi mokslinė laboratorija ant ratų, parengta kelionėms po šalies darželius ir mokyklas. Mokslinėje laboratorijoje ugdytiniai patys galėjo išbandyti tyrėjo darbą: moderniausiais prietaisais atlikti įvairius mokslinius eksperimentus. Vaikai susipažino su chemijos, fizikos ir biologijos mokslais. Smalsiai stebėjo mokslininkės rodomus eksperimentus, turėjo galimybė patys pačiupinėti, pabandyti. Laboratorija suteikė galimybę bent trumpam patiems tapti tyrėjais. Tyrimai, bandymai nuvedė vaikus į neapsakomą ir neatrastą žinių salą, kurioje norisi sužinoti vis daugiau ir daugiau. Buvome sužavėti mokslininkės Svetlanos gebėjimu perteikti eksperimentų subtilybes vaikams suprantama, ne moksline, kalba.

Rita Pumputienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė