Palangos lopšelyje – darželyje ,,Ąžuoliukas‘‘ suorganizuota vaikų, tėvelių ir pedagogų kūrybinių darbų paroda ,,Namai namučiai‘‘, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.
Parodos tikslas buvo skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinę raišką, atskleidžiant pagarbą savo gimtinei, plėtojant ryšį su šeima, atrandant įdomią, naudingą ir prasmingą veiklą, kurioje būtų smagu dalyvauti tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Juk svarbu, kad vaikas pradėtų kelionę nuo savo namų, kiemo. Visi darbai sukurti panaudojant antrines žaliavas, papuošti įvairiais tautiniais elementais. Taip įstaigos bendruomenė buvo skatinama prisidėti prie taupaus pakuočių naudojimo, gamtos išteklių saugojimo, susigyvenimo su gimtojo krašto aplinka.
Vaikų, tėvelių, pedagogų kūrybinių darbų paroda eksponuota įstaigoje, vėliau bus perkelta į Palangos miesto vaikų biblioteką.

Jūratė Stončienė,
Palangos lopšelio – darželio ,,Ąžuoliukas auklėtoja