DSC_042018 m. gruodžio mėn. 6 d. Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos aplinkosauginio projekto „Aplinka – gamtos ir žmogaus kūrinys“ dalyviai (su vadovėmis Rasa Žemaitienė ir Daiva Vaitiekūnienė) dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Atvirų durų dienoje. Renginio metu kalbėjo kolegijos direktorius V. Lygis. Jis pateikė įkūrimo kolegijos istorinę dalį iki šių dienų, vykdomas veiklas, karjeros galimybes. Buvo atidaryta respublikinė paroda – konkursas ‚Žiemos puokštė“. Konkurse, 5 – 8 klasių kategorijoje, dalyvavo ir mūsų mokyklos 8b klasės mokinės D.Baltusevičiūtės ir 8c klasės mokinės M.Stravinskaitės kūrybinis darbas (vadovė dailės mokytoja V. Eidukaitytė).
Moksleiviai išbandė kai kuriuos technologinius procesus, dalyvavo paskaitose „Pažinkime mus supančią aplinką“, „Hidrotechnika mūsų kasdienybėje“, bendravo su studentais.
Pedagogams buvo surengti seminarai „Miškininkystės istorija. Faktai ir emocijos“; „Ką veikia miškiniai?“; „Saugomos teritorijos Lietuvos miškuose“ (lektoriai A. Tebėta, R.Bakys).  Atvirų durų dienos metu vyko respublikinių konkursų ,,Šviesk, Kalėdų žvaigžde!“ bei ,,Atėjo šventė į namus“ apžiūra ir konkurso nugalėtojų paskelbimas.

Mokyklos inf.