20170421_134525.resizedKazlų Rūdos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai balandžio mėn. 21 dieną dalyvavo tradicinėje aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2017“, kurią Kazlų Rūdoje organizavo savivaldybės vyriausias ekologas Juozas Vitukynas. Akcijoje dalyvavo mokytojai D. Botyriūtė, D. Vaitiekūnienė, R.Žemaitienė bei nemažias būrys 6 – 9 klasių moksleivių – iš viso virš 70 žmonių. Mums buvo paskirta susirinkimo vieta prie STIHL virvių parko S. Daukanto g.
Čia atvykęs Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas pasveikinimo visus šios akcijos DAROM 2017 dalyvius. Tokios pilietinės akcijos, kaip „Darom“, keičia žmonių požiūrį į visuomenės suvokimą, kartu prisideda prie pilietiškumo skatinimo bei savanorystės plėtojimo.

Rasa Žemaitienė,
Gamtosauginės veiklos koordinatorė