22018 m. gruodžio mėn. 21 d. Kretingos rajono Grūšlaukės mokykloje – daugiafunkciame centre vyko kalėdinis madų šou, kurio tikslas – atkreipti bendruomenės dėmesį į didžiulius plastiko atliekų kiekius, jo žalą gamtai. Mažieji vaikai ir pradinukai su tėveliais siuvo karnavalinius rūbus iš antrinių plastiko žaliavų, 5-9 klasių mokiniai, mokytojai Europos atliekų mažinimo savaitės metu iš nebetinkamo naudoti plastiko (senų diskų, eglutės suskilusių, sudužusių žaisliukų ir kt.) gamino dekoracijas.
Kalėdos – stebuklų metas! Tikslas buvo pasiektas, bendruomenė atkreipė dėmesį į plastiko atliekų gausą, tapo sąmoningesnė.
                                                                                                                                                                                        Gamtosauginio komiteto inf.