Pasirodžius šiltai saulutei, vasario mėn. 25 dieną, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos būrelio „Gamtos draugai“ mažieji mokinukai ir jų mokytoja Reda Petrulienė išėjo ieškoti pavasario. Mokinukai gavo užduotį. Jiems reikėjo parke surasti ir užrašyti nors keturis pavasario požymius. Vaikai pastebėjo, kad šviečia šilta saulutė, nebėra sniego, medžių ir krūmų pumpurėliai išdidėję ir net matosi viduje esantys žali lapeliai. Tulpės, žydrės, snieguolės ir krokai kelia mažas galveles, o saulėje esanti žolė žalesnė. Pirmokai taip pat tyrinėjo pabirusias parke medžių (klevo, ąžuolo, kaštono) sėklas. Ir pastebėjo, kad klevo sėklos leidžia daigelius. O didžiausią džiaugsmą kėlė surasti pabudę vabaliukai: blakės ir boružės.
Vaikams veikla labai patiko ir jie pažadėjo visą pavasarį toliau stebėti gamtą ir fiksuoti pokyčius.

Reda Petrulienė,
pradinių klasių vyr. mokytoja