DSCN4310.resizedKasmet su būrelio „Žaliuoju taku“ vadove Julija Šližiene vykdome įvairiausius projektus, kai kurie tampa tradiciniais. Šiemet mums nusišypsojo sėkmė ir savo patirtimi galėjome pasidalinti respublikinėje konferencijoje „Aplinkos pažinimo ugdymo(si) sėkmės progimnazijoje“, kuri vyko Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje.
Mus nustebino kitokia mokyklos aplinka, dizainas. Neišblėsus įspūdžiams, nuėjome į salę, kur vyko konferencijos atidarymas ir plenarinis posėdis. Išklausę pirmuosius mokytojų pranešimus, darbą tęsėme savo sekcijoje. Ten pasisėmėme ne tik naujų žinių ir gavome naudingų patarimų, bet ir galėjome pasidalinti savo projektiniais darbais su kitais dalyviais. Vita Mickutė ir Rasa Žutautaitė pristatė projektinį darbą „Pamokos gamtoje“, o Austėja Strakšytė su Gabija Rumeikaite – „Puošiame mokyklos aplinką“. Už pasidalinimą savo patirtimi gavome dovanų – knygų.
Džiaugiamės, kad mūsų būrelio patirtimi galime dalintis ir kitose mokyklose. Tikimės, jog ir kitais metais sugrįšime į šią mokyklą ir galėsime pristatyti dar įspūdingesnius būrelio projektus.

Rasa Žutautaitė,
būrelio ,,Žaliuoju taku“ narė