1 (1).resizedKovo mėn. 31d. Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos „Jaunųjų daujotukų“ būrelio atstovės Karolina ir Aleksandra, būrelio vadovė mokytoja Esmiralda Butrimaitė ir VĮ Kretingos miškų urėdijos miško želdinimo ir apsaugos inžinierė Gražina Banienė dalyvavo akcijos ‚,Paukščiai grįžta namo 2017“ baigiamajame renginyje.
Šventė vyko Bezdonių šile, Nemenčinės miškų urėdijoje. Į ją suvažiavo jaunieji gamtos bičiuliai iš visos respublikos. Renginys prasidėjo inkilėlių kėlimo švente Bezdonių šile, prie memorialo „Žalgiris 600“.
Taip pat vyko ir floristinių paveikslų paroda. Į šventę kiekvienas būrelis atsivežė iš gamtinių medžiagų sukurtus paveikslus. Visi darbai buvo įdomūs, unikalūs. Didelio susidomėjimo sulaukė ir mūsų būrelio kurtas paveikslas. Apdovanoti visi šventės dalyviai. Visus džiugino jauki aplinka, vaišės gamtoje. Šventėje dalyvavo ir visus linksmino gerai žinomi dainininkai Saša Song ir Andžela.

Karolina Krygerytė ir Aleksandra Misiūnaitė, 6 c.kl
„Jaunųjų daujotukų“ būrelio narės