3.resized2017 m. gegužės mėnesio 18 d. Plungės lopšelyje – darželyje „Nykštukas“ vyko sporto šventė „Pasportuokime linksmai“ ir projekto „Aš laimingas Plungės mieste“ pristatymas.
Atėjus į lopšelio – darželio teritoriją apėmė ypatingas jausmas, jo kiemelyje matant sukurtą Plungės miestą. Į lopšelio – darželio veiklą įtraukta visa bendruomenė, nes šiais užimtumo laikais daugelis šeimų neranda laiko pabūti su pačiais artimiausiais žmonėmis. Šio projekto tikslas buvo, kad šeimos kūrybinio proceso metu pabūtų kartu ir pajustų šeimos pilnatvę, kurdami savo namus, miesto svarbiausius architektūrinius pastatus iš antrinių žaliavų, taip mokytųsi nuo mažiausio iki vyriausio šeimos nario saugoti ir tausoti gamtą.
Po projekto pristatymo lopšelio – darželio direktorė pranešė džiugią naujieną, kad įstaiga šiais metais priimta į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, pripažinta „Sveika mokykla“ ir apdovanota Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo sertifikatu.
Šiais metais lopšelio – darželio auklėtoja Vilma Kaušienė parengė ir vykdo naują sveikatinimo projektą „Pajudėkime visi ir maži ir dideli“. Šis projektas ir pakvietė visus „Sportuoti linksmai“. Vaikai aikštelėse linksmai sportavo, patyrė daug gerų emocijų.
Renginyje dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės meras A.Klišonis pasidžiaugė vykdomais projektais.

Plungės lopšelio – darželio „Nykštukas“ inf.