1fotoŠiemet lapkričio 7 d. mūsų įstaigoje vyko ekologinė idėja „Aš sportuoju – 2018“, skirta Gamtosauginių mokyklų veiklos dienai paminėti. Renginio tikslas- formuoti ekologinę mąstyseną, skatinti fizinį aktyvumą, vykdyti sportinę veiklą.
Nuotaikingą renginį pradėjo Ežiukas ir Boružėlė (auklėtojos R. Dovidauskienė, L. Zubavičienė), pakvietę visus darželio ugdytinius į kiemą. Skambant „Piratų mankštai“, kartu mankštinomės. Po to įveikėme kliūčių ruožą, o naudodami įvairias sportines priemones atlikome sportines estafetes.
„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai, padedant auklėtojai R. Kripienei, išbandė krepšinio elementus. Kūno kultūros pedagogas R. Džiaugys „Ežiukų“ gr. vaikus mokė futbolo žaidimo taisyklių. “Bitučių“ ir „Boružiukų“ gr. vaikai žaidė judrius žaidimus su parašiutu.
Dar kartą visi įsitikinome, kad aktyviai ir sveikai gyventi yra smagiau.

Laima Zubavičienė,
Auklėtoja metodininkė, gamtosauginės darbo grupės narė