Šiemet, lapkričio 7 d. mūsų įstaigoje vyko ekologinė akcija „Sveiko maisto puota – 2019“, skirta Gamtosauginių mokyklų veiklos dienai paminėti. Renginio tikslas – priminti ugdytiniams sveikos mitybos principus, suteikti jiems sveikuoliškų patiekalų gaminimo ir degustavimo džiaugsmą.
Ugdytiniai užsiėmimų metu aptarė sveiko maisto piramidę, rūšiavo sveiko ir nesveiko maisto produktus, sužinojo apie vaisių ir daržovių naudą žmogaus organizmui bei kokių vitaminų juose slypi.
Ruduo – pats metas, kada užaugintas vaisių ir daržovių derlius, tai tėveliai šią dieną parūpino sveikatai naudingų produktų, o darželinukai tapo geriausiai virtuvės šefais. Ugdytiniai pjaustė vaisius ir darė jų vėrinukus, spaudė vaisių sultis, kepė obuolius, ruošė tešlą bei kepė sveikuoliškus sausainius ir duonelę.
Kiek vaikams džiaugsmo ragaujant pačių rankelėmis paruoštų sveikuoliškų skanėstų, o jų organizmas pasipildė natūraliais vitaminais.

Laima Zubavičienė ir Edita Šlimienė,
ikimokyklinio ugdymo mokytojos