IMG_3395.resizedVasario mėn. 7 d. į Ukmergės lopšelį – darželį „Eglutė“ pagal Erasmus+ projekto „Miško pasaka“ veiklas iš Lietuvos gamtininkų centro atvyko gamtininkų būrelio vadovė Sondra Jonceva, kuri vaikams pristatė mobilią edukacinę programą „Margas gyvūnijos pasaulis“. Netradicinėje programėlėje dalyvavo priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių ugdytiniai. Mažieji darželinukai susidomėję klausė gamtininkės pasakojimų įvairių gyvūnų rūšis ir jų gyvenimo ypatumus. Kiekvienas vaikas galėjo ne tik pamatyti, bet ir paliesti, paglostyti ilgaplaukę jūros kiaulytę, švelniakailį šinšilą, dekoratyvinį triušiuką, apžiūrėti spygliuotą ežiuką, smiltpeles ir šnypščiančius tarakonus. Ugdytiniai dalyvavo viktorinoje, vaidino, mėgdžiojo gyvūnų skleidžiamus garsus, žaidė gidės pasiūlytus edukacinius žaidimus.
Tikimės, kad taip arti susipažinę su įvairiais gyvūnėliais, vaikai augs atidesni gamtos grožiui.

Auklėtoja Rita Pumputienė,
projekto koordinatorė