Kasmet, rugsėjo mėn. 16-22 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama „Judrioji savaitė“, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti. Neliko abejinga ir mūsų, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, bendruomenė.
Rugsėjo mėn. 20 d. vykdydami Panevėžio miesto savivldybės aplinkosaugos švietimo projektą „Tai gali kiekvienas“ ir neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Mes prieš, o Tu? 2019“, organizavome rytmetį, skirtą paminėti „Tarptautinę dieną be automobilio“.
Prieš pamokas linksmai nusiteikę visus pasitiko 6b ir 4a klasės mokiniai. Ateinantiems dalino atmintines, atvažiavusiems dviračiais, paspirtukais – dovanėles, ragino ieškoti ir rasti kitokius susisiekimo būdus: eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedučiais.
Juk taip prisidėsime prie švarios aplinkos išsaugojimo!