2Lapkričio mėn. 21 d. Skuodo raj. Ylakių gimnazijos fojė įsikūrusi „mobili laboratorija“ patraukė ne tik pradinukų, bet ir vyresniųjų klasių mokinių dėmesį. Biologijos mokytojos Rasos Petrulevičienės vadovaujami penktokai demonstravo gamtos bandymus bei eksperimentus: „Kur dingo kiaušinio lukštas?“, „Plaučių modelis“, „Pripūsk balioną“, „Stebuklingas rašalas“, ‚,Kodėl neskęsta kiaušinis?“, „Iš kur atsirado jėgos degtukui?, „Muilo burbulai“, „Vulkanas“ ir kt.
Mokytojos Rasos nuomone, tokia veikla motyvuoja mokinius, gamtos mokslus daro patrauklesnius, įdomesnius. Jaunieji biologai džiaugėsi įgiję didesnį pasitikėjimą savimi, patyrę sėkmę.
Gruodžio 15 d. gimnazijoje organizuota kalėdinių maišelių iš antrinių žaliavų paroda. Jos iniciatoriai, jaunieji gamtosaugininkai, skatino mokinius ir jų tėvelius pasigaminti dovanų krepšelius, neišleidžiant nė cento. Iš popieriaus, kartono, plastiko atliekų, įvairių skiautelių, siūlų ir t. t. pagaminti dovanų krepšeliai puikuojasi pradinukų koridoriuje ir traukia kiekvieno praeinančio akį.

Ylakių gimnazijos inf.