OLYMPUS DIGITAL CAMERALapkričio mėn. 9 d. Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo tradicinėje Aplinkosauginio švietimo fondo Pasaulinėje veiksmo dienoje ir organizavo akciją „Kur keliauja rudeniniai lapai?
Aplinkosauginės akcijos metu priešmokyklinio ugdymo ir 1-10 klasių mokiniai ir dailės, technologijų mokytojai iš lapų parengė kūrybinius darbus, kuriais papuoš mokyklos erdves. 6-10 klasių mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai tvarkė mokyklos aplinką, grėbė nukritusius lapus ir juos paruošė išvežimui.
Dalyvaudami šioje veikloje didiname mokyklos bendruomenės sąmoningumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, formuodami aplinkai palankų gyvenimo būdą ir kurdami tvarią mokyklos aplinką.

Lina Bieliauskienė,
gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė