IMG_4990Balandžio mėn. 6 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunieji gamtos mylėtojai – 5a klasės mokiniai, pasikvietę mokyklos floristikos būrelio „Gabija“ mergaites, jaunuosius miško bičiulius ir Panevėžio „Skaistakalnio“ pagrindinės mokyklos bendraminčius, centrinėje miesto Laisvės aikštėje organizavo akciją „Kiek kainuoja medis?“.
Aikštėje sutiktus žmones kerėjo mokinių begalinis noras pasidalinti jų sukauptais įdomiais faktais apie medžius, žavėjo nuoširdus vaikų įtikinėjimas apie medžių svarbą mūsų ir visos planetos gyvavimui. Džiugu, kad jaunųjų gamtininkų pastangas deramai vertino užkalbinti praeiviai – nei vienas iš jų neatsisakė pačių mokinių pagamintų spalvingų skrajučių, dar kartą primenančių, kokiais būdais galime išsaugoti gyvą medį.
Floristikos būrelio „Gabija“ narės, akcijos metu, papuošė Laisvės aikštę neįprasta, nuotaikinga, dėmesį patraukiančia, floristine kompozicija „Medis reikalingas paukščiui“.
Akcija „Kiek kainuoja medis?“ truko neilgai. Kelias dienas aikštę dar puoš jaunųjų ąžuoliečių sukurta kompozicija. Labai norisi tikėti, kad kalbintiems žmonėms tikrai patiko trumputės susitikimo su mokiniais akimirkos. Linksmos suaugusiųjų šypsenos, bylojančios apie jaunųjų panevėžiečių veiklos palaikymą, ir ne vienas tvirtas vyriškas mažos rankutės paspaudimas atsisveikinant džiugino visus mokinius. Džiaugėsi savo mokiniais ir jų mokytojai – auga graži jaunoji panevėžiečių karta…

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos inf.