Ukmergės lopšelio – darželio „Eglutė“ priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniai dalyvauja  eTwinning mainų programoje. Vykdomas projektas „Mūsų miškai, mūsų gyvenimas“  yra artimas vaikams, tačiau medžiai auga ne tik miške. Smalsu ir įdomu sužinoti, kokie medžiai auga mūsų darželio kieme ir kokių medžių yra  daugiausia, kokių mažiausia, kokie jų kamienai. Ugdytiniai, apsiginklavę metru, popieriumi, rašikliu iškeliavo suskaičiuoti visų darželio aikštelėje augančių medžių. Vaikai matavo medžių apimtį, skaičiavo medžių rieves ir nustatinėjo medžių amžių.   Priešmokyklinukai  nustebo sužinoję, kad klevams tiek pat metų kiek ir mūsų darželiui  arba jų mamoms. Vaikai atrado, kad kiemelyje auga  dvikamieniai ir net keturkamieniai medžiai. O kiek raidelių surado medžių šakose!  
Grįžę į grupę, priešmokyklinukai turėjo daug darbo:  piešė raides, kurias matė medžių šakose, užrašė jų skaičių, braižė medžių diagramą,  kurioje puikiai matėsi, kad darželio kiemelyje daugiausiai auga  klevai, o mažiausiai yra žilvičių.   Šis patirtinis ugdymas vaikams suteikė daug žinių, emocijų, o  svarbiausia- skiepijo meilę gamtai.

Vida Barinova,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja