Palangos lopšelio – darželio ,,Ąžuoliukas“ mokytojai organizuodami teminę savaitę „Mano augintinis“ su vaikais kalbėjo apie savo gyvūnus, jų charakterio savybes, priežiūrą, daromas išdaigas. Vaikai aptarė gero ir netinkamo elgesio su gyvūnais taisykles ir pasekmes. Piešė, aplikavo, dalijosi nuotraukomis apie savo gyvūnėlius, susipažino su jų vardais.
Spalio 4 – 11 dienomis Gamtosauginio komiteto iniciatyva, jau trečius metus iš eilės, buvo vykdoma akcija, skirta padėti beglobiams gyvūnams. Į akciją, įsijungė visa bendruomenė. Surinkta apie 150 kilogramų maisto davinio, kuris atiduotas Klaipėdos regiono gyvūnų globos namų ,,Nuaras“ gyvūnams.
Pasiimti maisto davinio į įstaigą atvyko ,,Nuaras” darbuotoja Eglė Mulevičiūtė ir atsivežė su savimi dresuotą vokiečių aviganį – vardu Bruno, tarsi siekdami atsidėkodami už mūsų gerumą. Šuns gebėjimais (juk jis pėdsekys), džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir darbuotojai. Bruno parodė keletą išmoktų komandų, jas atliko noriai ir pagal nurodymus. Eglė leido vaikams paglostyti šunį ir pasidžiaugti drausmingu augintiniu.
Atsisveikindami su Bruno vaikai palinkėjo dar daugiau išmokti komandų ir augti sveikam. Su vaikų palinkėjimais dovanos gyvūnams iškeliavo į Klaipėdą.

Birutė Svetikienė,
Palangos lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja