IMG_2305Vasario mėn.  6 – 10 d. Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje vykdėme „Mažiau šiukšlių“ projekto akciją „Aš galiu taupyti popierių“. Grupėse, specialiojoje lavinamojoje klasėje, administracijos kabinetuose visi stengėsi taupiai naudoti popierių, o jo atliekas panaudoti prasmingai ir kūrybingai.
Popieriaus taupymo akciją užbaigėme bendru renginiu „Giliukas moko taupyti popierių“. Vaikai, auklėtojos, mokytojos dalinosi mintimis, kaip sekėsi taupyti, kokių kilo idėjų, kaip panaudojo popieriaus atliekas. Renginio metu vaikai sužinojo daug įvairiausių popieriaus atliekų panaudojimo būdų, pasigrožėjo sukurtais kūrybiniais darbeliais. Na, o renginio vedantysis „Giliukas“ priminė visiems gamtosauginį mokyklos šūkį: „Gyvenkime tokioje žemėje, kurioje bus mažiau šiukšlių“.

Inga Krikštanienė,
Gamtosauginių mokyklų koordinatorė Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje