IMG_3886.resizedBalandžio mėn. 7 d. Ukmergės lopšelio–darželio “Eglutė“ bendruomenės nariai gausiai susirinko į masinį renginį „Aš bėgu – 2017. Ši sveikatinimo akcija („Sveikas vaikas – laimingas vaikas“) yra skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.
Akcijos pradžioje visi pasimankštino, prisistatė pačių sugalvota skanduote ir, lydimi geros nuotaikos, pradėjo bėgimą. Bėgimas buvo organizuotas pagal amžiaus grupes. Patys mažiausieji bėgo 30 metrų, vyresni (4-5 metų) – 60 metrų, 5-6 metų – 100 m., o priešmokyklinukai – 120 metrų. Bėgimo trasa buvo papuošta veliavėlėmis, starto ir finišo linijos pažymėtos užrašais ir plakatais. Kiekvienas dalyvis buvo pasipuošęs emblema su užrašu „Aš bėgu – 2017“. Labai džiaugiamės Jaunųjų šeimų mokyklėlės suburta komanda. Tėveliai į renginį atsivedė savo dar nedidukus vaikučius ir bėgo kartu su darželinukais. Akcijoje dalyvavo 146 vaikai, 30 darbuotojų ir 25 tėveliai. Renginyje dalyvavę tėvai pareiškė, kad tokių švenčių galėtų būti ir daugiau, o vaikai pageidavo dar bėgti ir bėgti.
Po renginio kiekvieno dalyvio laukė sveikatinimo prizas – sulčių gėrimas.
Ši akcija subūrė mūsų bendruomenę, leido pajusti bėgimo kartu malonumą, padėjo suvokti bėgiojimo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

Dalia Butiškienė,
Ukmergės visuomenės sveikatos priežiūros specialistė